چیدانه

گروه مبلمان یاشیل

با ۱۲ سال سابقه فعالیت در بازار مبل ایران، فراز و نشیب های زیادی را تاکنون تجربه کرده است. ما همواره روزهای ابتدایی شروع فعالیت مان را به یاد می آورم. از شکست ها تجربه کسب می کنیم و از مشکلات پلی می سازیم به سوی آینده ای بهتر. خوشحالیم که همیشه عشق، انگیزه و تلاش و کار گروهی  سرلوحه برند ما بوده و خواهد بود.

قابل تنظیم

از ویژگی های یک مبلمان خوب، قابلیت تنظیم آن به شکلی است که راحتی شما را تضمین کند. امروزه مبلمان تنها کاربرد دکوری ندارد بلکه از ابزارهایی است که ارتباط مستقیم با راحتی جسم و روح شما دارد. در مبلمان یاشیل، محصولات به گونه ای طراحی شده اند که کاربردهای مختلفی مثل تخت خواب، مبلمان ریلکسی، مبلمان TV room و … دارند و به این ترتیب محصولات ما بر اساس نیاز شما قابل ارائه می باشند.

گروه مبلمان یاشیل

بزودی این محتوا بروزرسانی می‌شود.

گروه مبلمان یاشیل

بزودی این محتوا بروزرسانی می‌شود.

گروه مبلمان یاشیل

بزودی این محتوا بروزرسانی می‌شود.

طراحی منحصر بفرد

امروزه فضای رقابتی زیادی در بازار مبلمان کشور وجود دارد. برای حفظ یک برند و ارتقاء آن باید بر اساس نیاز جامعه حرکت کرد. تیم خلاق و حرفه ای یاشیل این افتخار را دارد که با در نظر گرفتن سلیقه اکثریت افراد جامعه، طراحی منحصربفرد سنتی و مدرن دکوراسیون را در دستور کار خود قرار داده است. درصد رضایت مشتریان ما، تایید کننده اصول حرفه ای ماست

به روز رسانی مداوم
امروزه سبک و دکور خانه ها کاملا متفاوت از گذشته است. در این بازار برند موفق، برندی است که با تیم خلاق، جوان و پویا محصولاتی به روز و مدرن و متناسب با سلیقه‌ افراد جوان جامعه نیز ارائه کند.