Item No.

03.قابل تنظیم

از ویژگی های یک مبلمان خوب، قابلیت تنظیم آن به شکلی است که راحتی شما را تضمین کند. امروزه مبلمان تنها کاربرد دکوری ندارد بلکه از ابزارهایی است که ارتباط مستقیم با راحتی جسم و روح شما دارد. در مبلمان یاشیل، محصولات به گونه ای طراحی شده اند که کاربردهای مختلفی مثل تخت خواب، مبلمان ریلکسی، مبلمان TV room و … دارند و به این ترتیب محصولات ما بر اساس نیاز شما قابل ارائه می باشند.

Item No.

02.بهترین کیفیت

ما در گروه مبلمان یاشیل عقیده داریم این حق هر مشتری است که نسبت به کیفیت محصول خریداری شده آگاهی لازم را داشته باشد. به همین خاطر کارشناسان ما در یاشیل تمام اطلاعات لازم را در مورد جنس و متریال استفاده شده در محصولات در اختیار مشتریان قرار می دهند. ما نسبت به کیفیت محصول خود اطمینان داریم و این اطمینان را به شما هم منتقل می کنیم.

Item No.

01.بهشت در خانه

فراموش نکنیم که خانه شبیه ترین  مکان به خود ماست. خانه مکانی است که شخصیت، تجربیات زندگی و اعتقادات شما را منعکس می کند. به خانه های خود روح و انرژی دهید و در مقابل در روزهای سخت که خسته از کار و تکرار ایام به خانه بازگشتید، آرامش تان را در خانه بجویید. روح یک خانه در لوازم، رنگ بندی،  چیدمان و از همه مهم تر راحتی آن است. روح خانه ها را دریابیم‌

 

گروه مبلمان یاشیل

همیشه سبز می‌ماند

 

گروه مبلمان یاشیل

همیشه سبز می‌ماند

Continue Exploring

View More

Already In Love

Purchase