Skip to main content

سبد خرید

گروه یاشیل با ۱۲ سال سابقه فعالیت در بازار مبل ایران، فراز و نشیب های زیادی را تاکنون تجربه کرده است. ما همواره روزهای ابتدایی شروع فعالیت مان را به یاد می آورم. از شکست ها تجربه کسب می کنیم و از مشکلات پلی می سازیم به سوی آینده ای بهتر. خوشحالیم که همیشه عشق، انگیزه و تلاش و کار گروهی  سرلوحه برند ما بوده و خواهد بود.

قابل تنظیم

از ویژگی های یک مبلمان خوب، قابلیت تنظیم آن به شکلی است که راحتی شما را تضمین کند. امروزه مبلمان تنها کاربرد دکوری ندارد بلکه از ابزارهایی است که ارتباط مستقیم با راحتی جسم و روح شما دارد. در مبلمان یاشیل، محصولات به گونه ای طراحی شده اند که کاربردهای مختلفی مثل تخت خواب، مبلمان ریلکسی، مبلمان TV room و … دارند و به این ترتیب محصولات ما بر اساس نیاز شما قابل ارائه می باشند.

بهترین کیفیت

ما در گروه مبلمان یاشیل عقیده داریم این حق هر مشتری است که نسبت به کیفیت محصول خریداری شده آگاهی لازم را داشته باشد. به همین خاطر کارشناسان ما در یاشیل تمام اطلاعات لازم را در مورد جنس و متریال استفاده شده در محصولات در اختیار مشتریان قرار می دهند. ما نسبت به کیفیت محصول خود اطمینان داریم و این اطمینان را به شما هم منتقل می کنیم.

بهشت در خانه

فراموش نکنیم که خانه شبیه ترین  مکان به خود ماست. خانه مکانی است که شخصیت، تجربیات زندگی و اعتقادات شما را منعکس می کند. به خانه های خود روح و انرژی دهید و در مقابل در روزهای سخت که خسته از کار و تکرار ایام به خانه بازگشتید، آرامش تان را در خانه بجویید. روح یک خانه در لوازم، رنگ بندی،  چیدمان و از همه مهم تر راحتی آن است. روح خانه ها را دریابیم‌

طراحی منحصر بفرد

امروزه فضای رقابتی زیادی در بازار مبلمان کشور وجود دارد. برای حفظ یک برند و ارتقاء آن باید بر اساس نیاز جامعه حرکت کرد. تیم خلاق و حرفه ای یاشیل این افتخار  را دارد که با در نظر گرفتن سلیقه اکثریت افراد جامعه، طراحی منحصربفرد سنتی و مدرن دکوراسیون را در دستور کار خود قرار داده است. درصد رضایت مشتریان ما، تایید کننده اصول حرفه ای ماست.

به روز رسانی مداوم

امروزه سبک و دکور خانه ها کاملا متفاوت از گذشته است. در این بازار برند موفق، برندی است که با تیم خلاق، جوان و پویا محصولاتی به روز و مدرن و متناسب با سلیقه‌ افراد جوان جامعه نیز ارائه کند.

تیزرهای ویدویی

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا برای سهولت در خرید غیر حضوری، با مشاهده تیزرهای ویدویی ما، به طور کامل در جریان نحوه فعالیت گروه یاشیل قرار گیرید و با اطمینان و آگاهی خرید خود را انجام دهید.

یاشیل مرکزی، بازار مبل ایران، شماره ۱ ،پلاک ۱۱۶/۲
بازار مبل کاسپین، ط همکف، پلاک ۵۸
کرج ،عظیمیه خ کاج ،پلاک ۴۱۹
آمل ،خیابان هراز
12345678 (021) 98+
Info@yashilfurnitures.com

تمامی حقوق برای گروه مبلمان یاشیل محفوظ است .